עורך דין פשיטת רגל במרכז


עורך דין פשיטת רגל במרכז בעלי עסק ונמצאים בחובות לספקים? יש פתרון מצויין בכדי להמשיך לנהל אורח חיים רגוע ותקין. עסק הנמצא בחובות ואינו מצליח להחזיר אותם יכול לפנות לעורך דין פשיטת רגל ולהתחיל בתהליך אישור בקשה לפשיטת רגל. באיזור מרכז הארץ ניתן למצוא עורך דין לפשיטת רגל ולקבל ליווי לתהליך הבקשה של בעל החוב.

עורך דין פשיטת רגל במרכז מאפשר לבעל העסק להתחיל את חייו מחדש ולפרוס את החובות שלו לתקופה הגיונית ורלוונטית להכנסות החודשיות שלו ושל בת זוגתו.עוסק מורשה במרכז הארץ העומד לפני תהליך הוצאה לפועל יכול לפנות לעורך דין פשיטת רגל במרכז. תהליך פשיטת רגל עוסק מורשה הוא תהליך המורכב מכמה שלבים בירוקרטיים חשובים ונעשה בליווי עם עורך דין המתמחה בתחום פשיטת רגל עוסק מורשה. תהליך פשיטת רגל אורך זמן ומטרתו לאפשר לבעל העסק לחזור לנהל חיים כלכליים תקינים ללא דאגה מחובות לספקים.

מהו צו כינוס בפשיטת רגל? צו כינוס הוא הליך שבו כל הנכסים של החייב עוברים לפיקוח רשות מדינית האחראית על פשיטות רגל. צו כינוס בפשיטת רגל מאפשר התנהלות פיננסית מסודרת במצב בו בעל העסק אינו יכול להחזיר את חובותיו לספקים. צו כינוס בא לטובת בעל החוב ומאפשר לבית המשפט לאשר שחרור הנכסים מעיקולים ואף פתיחת חשבון בנק חדש על-ידי בעל העסק החייב.עורך דין פשיטת רגל בת"אבכדי לעבור את הליך פשיטת הרגל בצורה נוחה, מסודרת ותקינה, כדאי לפנות לעורך דין המתמחה בתחום.

באיזור המרכז ובפרט בתל אביב ניתן לשכור את שירותיו של משרד עורכי דין לפשיטת רגל. אם אתם מחפשים עורך דין פשיטת רגל בת"א מומלץ לכם לפנות למשרד עורכי דין צימרינג רוקח ושות'.עורך דין פשיטת רגל במרכז של משרד עורכי דין צימרינג רוקח ושות'משרד עורכי דין צימרינג רוקח ושות' נחשב למנוסה ביותר בתחום פשיטות הרגל, ומלווה מאות לקוחות בתל אביב והמרכז בתהליך. אם אתם זקוקים לעורך דין פשיטת רגל במרכז, משרד עורכי דין צימרינג רוקח ושות' יתן לכם ליווי מקצועי בכדי להתחיל את החיים מחדש בצורה תקינה ובריאה מבחינה פיננסית.

בפשיטת הרגל, את ההליך יכולים ליזום החייב או נושה, בעוד הליכים בהוצאה לפועל יזומים על ידי ה זוכה שלו חייב החייב כספים.אפשרות לעיכוב ההליכים- בפשיטת רגל, עיכוב הליכים נכנס לתוקפו מהרגע בו ניתן צו לכינוס הנכסים, ואף קיימת אפשרות להגשתה של בקשה לעיכובם של ההליכים לפני מתן צו הכינוס, בעוד שבהליכי ההוצל"פ רק לעיתים נדירות קיימת אופציה לעיכוב ההליכים.מהן החובות והמגבלות האפשריות שיוטלו על החייב- לרוב, על החייב בפשיטת רגל, יחולו, בין השאר, המגבלות והחובות הבאות: חובת תום לב, עיכוב היציאה מגבולות הארץ, הגבלה על ניהול חשבונות בנק ושימוש בכרטיסי אשראי, הגבלות על מעורבות בתאגיד ועל תחומי העיסוק בפשיטת רגל.

בהליכי הוצל"פ עלולות לחול על החייב המגבלות הבאות: עיכוב היציאה מגבולות הארץ, הגבלה מיוחד מטעם בנק ישראל או התואר "חייב מוגבל באמצעים".אפשרות ליצירת הסדרים נפרדים בין הנושים / הזוכים- בפשיטת רגל חל איסור על כך, בעוד שבהליכים בהוצל"פ , חל איסור במקרים של מסגרת איחוד תיקים.מועד סיומם של ההליכים- בפשיטת רגל, ההליכים יסתיימו עם מתן צו ההפטר (פרק הזמן הרלוונטי בבקשות שמוגשות על ידי החייבים מוגבל לכ-4.5 שנים), בעוד שעל פי כללי סגירת תיקים בהוצל"פ, כל עוד החובות לא נגבו במלואם, ההליך שריר ונמשך. זאת, למעט מאשר במקרים שבהם מבוצע הליך מחיקת החובות לחייבים המוגבלים באמצעים.משרד עורכי דין צימרינג רוקח ושות' מתמחה בהליכי פשיטות רגל והוצאה לפועל ומייצג חייבים וזוכים, תוך הקפדה על מתן יחס אישי וליווי צמוד לכל לקוח.