עורך דין חדלות פירעון

על פי החוק המעודכן חדלות פרעון מוגדרת כ"מצב כלכלי שבו חייב אינו יכול לשלם את חובותיו במועדם, בין אם מועד פירעונם הגיע ובין אם לאו, או שהתחייבויות החייב, לרבות התחייבויות עתידיות ומותנות שלו, עולות על שווי נכסיו".

משרדנו מתמחה בייצוג בתיקי חדלות פירעון וייצג בהצלחה רבה במהלך השנים בתיקים אלו - אל תהססו לבחון את זכויותיכם - חייגו 073-3744989 לייעוץ, או השאירו פרטים עכשיו ועו"ד יחזור אליכם בהקדם.

עוד על חדלות פירעון:
שינוי מהותי בסדר תשלום החובות לנושים כאשר אדם (בדרך כלל בעל עסק) מגיע להסדר חוב עם נושיו, במרבית המקרים יהיו נושים "קטנים" ונושים "גדולים". הנושים הקטנים הם למשל ספקים קטנים או בינוניים שלא קיבלו את כספם, או לקוחות שלא קיבלו מוצרים עבורם שילמו לפני שהעסק קרס כלכלית. הנושים הגדולים הם בד"כ בנקים. בעלי חוב נוספים יכולים להיות המדינה בחובות לרשויות המס או לביטוח הלאומי.

בעבר, הנושה שהיתה מקבלת את כספה בראש סדר העדיפויות היתה המדינה. אחריה באו הבנקים.אחרונים בסדר העדיפויות היו הנושים הקטנים ("הלא מובטחים") הספקים והלקוחות של בעל העסק. החוק החדש מגן על זכויותיהם של הנושים הקטנים ומאפשר להם לקבל קדימות בקבלת הסכומים המתקבלים מהחייב לאחר מימוש נכסים. הבנקים, שהיו הבאים בתור לקבל את החובות לאחר המדינה, נאלצו להסכים כי רבע מהחוב להם יחשב חוב לא "מובטח", כך שאם לא ישארו כספים לאחר שישולם לנושים הקטנים, הבנקים יאלצו לוותר על חלק מהחוב.

✔ ביטול הגבלות ועיקולים ✔ ביטול צו עיכוב יציאה מהארץ ✔ ביטול הגבלת רישיון נהיגה ✔ ביטול עיקול משכורת ✔ אישור לפתיחת חשבון בנק ✔ אישור לפתיחת עוסק מורשה ✔ מחיקת חובות ✔ הסדרים מול רשויות ✔ איחוד תיקים ✔ הסדר נושים ✔ הפטר חובות ✔ הסדר בנקים ✔ פשיטת רגל ✔ פירוק חברה ✔ הוצאה לפועל ✔ שיקום כלכלי

תאמו פגישת ייעוץ ללא עלות  

נקלעתם לחובות? בפגישת הייעוץ נבחן את נסיבות המקרה ונתאים לך את המסלול משפטי הנכון ביותר עבורך

שלחו הודעת ווצאפ או השאירו פרטים להתייעצות עם עו"ד מומחה